BISTRO RODZINNE U WIOLI

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 298 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bistro Rodzinne u Wioli. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

9 cze 2026 o 17:03 Wszystko było przepyszne. Kluski super!
9 cze 2026 o 16:56 Smaczne. Dojechało ciepłe. Może za mało doprawione, ale to rzecz gustu.
9 cze 2026 o 16:34 Kotlet twardy gumiasty jakoś dało się zjeść. Ale naleśniki posmarowane dżemem truskawkowym zepsutym zgerowanym
30 maj 2026 o 9:27 Kotlet de volaille szczerze mówiąc okropny smażony chyba na tym samym oleju co frytki w dodatku z serem w środku... bez smaku, ani soli ani pieprzu strasznie jałowe... Za to roladka się obroniła bardzo dobra łącznie z kluskami :) dostawa również na plus
27 maj 2026 o 2:24 super :))
15 maj 2026 o 17:18 zupa pieczarkowa oraz rolada z kluskami były bardzo dobre. Porcje w sam raz. Nie za małe, nie za duże.
13 maj 2026 o 20:24 zawsze pyszne jedzenie, najchętniej by się jadło cały czas :))
12 maj 2026 o 18:20 Było smaczne i świeże