Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bistro Rodzinne u Wioli. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Piotr
9 cze 2026 o 17:03
Wszystko było przepyszne. Kluski super!
ANNA
9 cze 2026 o 16:56
Smaczne. Dojechało ciepłe. Może za mało doprawione, ale to rzecz gustu.
Angelika
9 cze 2026 o 16:34
Kotlet twardy gumiasty jakoś dało się zjeść. Ale naleśniki posmarowane dżemem truskawkowym zepsutym zgerowanym
Michał
30 maj 2026 o 9:27
Kotlet de volaille szczerze mówiąc okropny smażony chyba na tym samym oleju co frytki w dodatku z serem w środku... bez smaku, ani soli ani pieprzu strasznie jałowe... Za to roladka się obroniła bardzo dobra łącznie z kluskami :) dostawa również na plus
Kinga
27 maj 2026 o 2:24
super :))
Piotr
15 maj 2026 o 17:18
zupa pieczarkowa oraz rolada z kluskami były bardzo dobre. Porcje w sam raz. Nie za małe, nie za duże.
Kinga
13 maj 2026 o 20:24
zawsze pyszne jedzenie, najchętniej by się jadło cały czas :))